Zvanīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

Ja Jums ir jautājumi, sazinaties ar mums!

* - Obligātie lauki

Grafiskais dizains

Grafiskais dizains

Kas ir web dizains?

Mājas lapas dizaina izstrāde ir ideju kolekcionēšanas process, to estētiska organizēšana un īstenošana, ņemot vērā mājas lapas uzdevumus un darbības mērķus. Bieži vārda “web dizains” nozīmi uztver tikai no vizuālā viedokļa, bet realitātē web dizains ietver arī daudz abstraktus un tehniskus elementus.

Web dizaina izstrāde iekļauj informācijas arhitektūru, mājas lapas struktūru, lietotāja saskarni, navigācijas ergonomiku, lapas izkārtojumu, krāsu gammu, kontrastus, fontus un attēlus, ikonu izkārtojumu un priekšstatu kā tas funkcionēs. Visi šie grafiskie elementi kopējā kombinācijā veido mājas lapas dizainu.
 

Web dizains - kvalitātes kritēriji

Kādi ir kritēriji mājas lapas dizaina izstrādes procesā? Kā ir jāizskatās un jāfunkcionē kvalitatīvi izveidotai mājas lapai? Kādas metodes izmanto web dizaineri, lai to panāktu? - Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kas skar mājas lapas izstrādi nereti gribētu zināt arī pakalpojumu saņēmēji, jo web studiju cenas šajā jomā ļoti bieži atšķirās.

grafiskais dizains
1. Apmeklētājam piesaistošs

Mājas lapas ārējam izskatam ir jāatbilst tā tēmai un virzienam, jāatstāj patīkamu iespaidu uz apmeklētāju. Kvalitatīvs ir tas resurss, kurš ir maksimāli viegls izmantošanā, intuitīvi saprotams, piepildīts ar noderīgu informāciju un ir vizuāli saistošs. Laba mājas lapa atbilst korporatīvam stilam un vispārējai kompānijas reklāmas stratēģijai, kur izdevīgi tiek parādītas preces un pakalpojumi un informācija ir viegli atrodama. Mājas lapas dizainam ir jāatstāj iespaids uz apmeklētāju un jārada priekšstats par uzticamu kompāniju. 
 

2. Balansēta struktūra.

Tiekšanās pēc balansa - tas ir veids kā sasniegt vajadzīgo vizuālo hierarhiju. Lietošanas metodes ir vērstas uz to, lai akcentētu apmeklētāja uzmanību uz svarīgākajām lietām, veidotu lapu ērtu un saprotamu, atdalītu primāro no sekundārā.
 

3. Virzība uz mērķauditoriju.

Tas ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, no kā ir atkarīga mājas lapas dizaina un maketa programmēšana, kā arī projektēšanas metodes. Ar šo darbību kopumu tiek panākts, lai attiecīgā mērķauditorija būtu ieinteresēta Jūsu uzņēmuma darbībā.

Visi šie elementi tiek apvienoti ar dizaina pamatprincipiem, lai izveidotu lielisku rezultātu, kas atbilst iepriekš izvirzītiem mājas lapas mērķiem.

 

 

Vēlies apskatīt visus mūsu darbus?

IESKATIES ŠEIT


Web dizains - izstrādes process

1. Koncepcijas izveide.

Iepriekš, tiekoties ar klientu individuāli klātienē, tiek atrunāti svarīgākie punkti, uzņēmuma īpatnības un papildus vēlmes, kas būtu jāņem vērā, veidojot pirmos mājas lapas dizaina paraugus. 
Tiek izstrādātas un piedāvātas 3 atšķirīgas koncepcijas web dizaina skices, no kurām klients izvēlās vienu.
 

2. Iekšlapu dizaina izstrāde.

Balstoties uz klienta iepriekš izvēlēto dizaina skici, papildus tiek izstrādāts mājas lapas iekšlapu dizains sadaļām, kurām tas nepieciešams, piemēram, galerija, produktu katalogs, kontakti utt. 
Izstrādātās iekšlapu dizaina skices tiek saskaņotas ar klientu.
 

3. Mājas lapas dizaina akceptēšana.

Saņemot apstiprinājumu no klienta puses par mājas lapas dizaina izveidi, tiek sagatavoti visi nepieciešamie oriģinālfaili turpmākiem mājas lapas izstrādes posmiem.