Zvanīt

Interneta veikalu izstrāde

WB Group - veiksmīga interneta veikala
izstrāde 2 mēnešos! 

Mēs zinām, kā aizvest Tavu uzņēmumu no idejas par interneta veikalu līdz veiksmīgam biznesam. Piedāvājot pilna servisa interneta veikalu izstrādi, esam palīdzējuši īstenot pārdošanas mērķus daudziem spožiem uzņēmumiem Latvijā.

 

MŪSU PIEREDZE

Lepojamies ar 10 gadu pieredzi mājas lapu izstrādē, no kuriem interneta veikalus veidojam jau astoņus gadus. Savā pastāvēšanas laikā realizēti vairāk nekā 256 projekti uzņēmumiem Latvijā – informatīvās mājas lapas, produktu katalogi, interneta veikali, portāli un sociālie tīkli.

Esam radījuši internetveikalus:

Gemoss, Krūza, Infleks, ML serviss, Jūsma, E-parts, Leica u.c.KO MĒS PIEDĀVĀJAM

Kā notiek interneta veikala izstrāde? Soli pa solim mēs veidojam efektīvu rīku preču un pakalpojumu pārdošanai internetā, kas radīts un pielāgots tieši Tava uzņēmuma vajadzībām. Katrs izstrādātais projekts vēlāk ir papildināms – ja vēlēsies ieviest ko jaunu, mēs to realizēsim.

Sniedzam pilnu servisu interneta veikala izveidē:

- idejas un koncepta izstrāde
- dizaina izstrāde
- programmēšana
- SEO virzīšana
- uzturēšana
- atbalsts
- garantija

 

 

KO SPĒJAM LABĀK

Mūsu trumpji ir elastīgums, īpaši sarežģītu projektu realizācija, nestandarta risinājumi, draudzīgas cenas un lojalitāte.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs:

- Unikāls interneta veikala dizains
- Individualizēti, pielāgoti un arī nestandarta risinājumi
- Sinhronizācija ar noliktavas sistēmām
- Online maksājumi
- Interneta veikala pielāgošana viedierīcēm
- Lojalitāte attiecībā pret klientiem
- Elastīgums cenu politikā


PIESAKIES INTERNETVEIKALA IZVEIDEI

Sazvanīsimies. Satiksimies bezmaksas konsultācijā, lai izrunātu detaļas. Padzersim kafiju. Apspriedīsim idejas un risinājumus labākam rezultātam. Pārrunāsim tehnisko pusi. Vienosimies par aptuvenajām izmaksām. Sastādīsim precīzu cenu piedāvājumu. Parakstīsim līgumu. Tava jaunā interneta veikala izstrāde var sākties!


Interneta veikala izstrādes etapi:
Konsultācija > Cenas precizēšana un saskaņošana > Dizaina izstrāde > Programmēšana > Testēšana > Satura ievietošana > Publicēšana.