Zvanīt

Mobilās aplikācijas izstrāde

mobilo aplikāciju izstrāde

MOBILO APLIKĀCIJU IZSTRĀDE

webbuilding.lv darbojas salīdzinoši jaunā virzienā, kas dinamiski attīstās un ir ļoti perspektīvs nākotnē – individuālu un specializētu mobilo platformu izveidē, kas palīdzēs sasniegt Tava uzņēmuma pārdošanas mērķus. Esam kompetenta komanda, kam ir zināšanas un pieredze funkcionālu, pārdomātu un jebkādas sarežgītības aplikāciju izstrādē. Piedāvājam pilnu servisu, sākot no mobilās aplikācijas koncepta līdz izstrādei un tās uzturēšanai.

 

 

KĀ VARAM PALĪDZĒT?

Piedāvājam pilnu servisu:

 Aplikācijas idejas koncepta izveidi.
 Dizaina un maketa izstrādi.
 iOS un Android programmēšanu.
 Mobilās aplikācijas publicēšanu.
 Aplikācijas uzturēšanu.


Mobilo aplikāciju veidi mūsu pakalpojumu klāstā:

 Interneta veikalu aplikācijas.
 Lietotāju atbalsta aplikācijas.
 GPS aplikācijas (maršrutu izsekošana, vietas noteikšana u.tml.).
 Projektu vadības aplikācijas.
 Spēļu un izklaides aplikācijas.
 Cita veida aplikācijas.


IEGUVUMI, PATEICOTIES MOBILĀS LIETOTNES IZVEIDEI

Tavs uzņēmums:

 Būs klātesošs klienta ikdienas gaitās viņa mobilajā telefonā
 Radīs tiešā mārketinga kanālu, kas klientam vienmēr būs pa rokai
 Atvieglos klientam dzīvi, veicot lojalitātes programmas digitalizāciju 
 Sniegs ieguldījumu zīmola atpazīstamībā
 Veicinās jaunu klientu piesaisti
 Veidos ciešu saikni ar klientiem, padarot viņus par preces/pakalpojuma lojāliem cienītājiem
 Izcelsies starp konkurentiem
 Gūs ienākumus no mūsdienu mobilo tehnoloģiju uzplaukuma

 PIESAKIES MOBILĀS APLIKĀCIJAS IZVEIDEI

Aplikācijas izstrādes etapi:

Konsultācija > Cenas saskaņošana > Specifikācijas izstrāde > Idejas un prototipa izstrāde > Aplikācijas dizaina izstrāde > iOS un Android programmēšana > Testēšana > Satura ievietošana > Reģistrēšana un publicēšana.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kādēļ ir vērts pasūtīt mobilās aplikācijas izveidi tieši webbuilding.lv?

Mēs esam orientēti uz rezultātu. Ar uzņēmuma prasībām atbilstoši veidotu mobilo aplikāciju palīdzēsim sasniegt galvenos mērķus – piesaistīt klientus, palielināt pārdošanas apjomus, optimizēt biznesa procesus un samazināt izmaksas, nodrošināt papildu ērtības klientiem utt. Mūsu komanda ir apguvusi zināšanas mobilo aplikāciju izveides niansēs un iespējās, kā arī uzkrājusi pieredzi darbā ar visdažādākās sarežģītības pakāpes projektiem, tādēļ webbuilding.lv garantē galaprodukta kvalitāti. Izstrādātajai aplikācijai nodrošinām garantiju, sniedzam rekomendācijas tās attīstīšanai un rezultātu uzlabošanai.

Kāda informācija ir jāiesniedz aplikācijas izstrādei?

Lai aplikācija atbilstu klienta prasībām, mums ir nepieciešams saņemt pēc iespējas vairāk informācijas un detaļu par Tava uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, iepazīties ar galvenajiem kompānijas stila elementiem. Noderēs arī jau esošu aplikāciju paraugi, kas ir iepatikušies.

Cik maksā mobilās aplikācijas izstrāde?

Izstrādes cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tai skaitā mobilās aplikācijas tipa, struktūras sarežģītības pakāpes, atbalstāmo mobilo platformu skaita u.tml. Webbuilding.lv elastīgā cenu politika ļaus piemeklēt optimālu risinājumu jebkuram budžetam.


Kā notiks aplikācijas izveides process?

Satiksimies, lai apspriestu mobilās aplikācijas ideju gan no lietošanas, gan no tehniskās puses. Ieteiksim papildu risinājumus un atbildēsim uz Tevi interesējošajiem jautājumiem. Izskatīsim līdzīgus aplikāciju paraugus. Konsultēsim par iOSun Android mobilo platformu darbības specifiku.Vienosimies par izmaksām. Parakstīsm līgumu. Ķersimies pie mobilās aplikācijas izstrādes, un tā jau pavisam drīz būs pieejama lejupielādei jebkurā viedierīcē, lai Tu varētu uzsākt mūsdienīgu biznesu!