Zvanīt

SEO Pakalpojumi

SEO optimizācija

SEO pakalpojumi

KAS IR SEO?

Termins SEO ir radies no trīs vārdiem – Search Engine Optimization. Tas ir darbību kopums, kas ir vērsts uz to, lai konkrētu lapu optimizētu meklētāju servisiem (piemēram, Google) ar mērķi iegūt labākas pozīcijas meklētāja rezultātos.

Iekšējā SEO optimizācija ir izmaiņu veikšana mājas lapas kodā, struktūrā un saturā. 

Ārējā SEO optimizācija ir linku stratēģiju izveide.

 

Visas šīs darbības ir vērstas uz to, lai meklētāju servisu roboti, “nolasot” web lapu, uztvertu atslēgvārdu atbilstību un nozīmību tās saturam, tādējādi ļaujot konkrētajai lapai nokļūt augstāk meklētāja rezultātos. Tomēr SEO optimizācija nav tikai konkrētu pozīciju sasniegšana Google meklētājprogrammā – tās galvenais uzdevums ir sniegt lietotājam pēc iespējas atbilstošāku informāciju un ērtāku mājaslapu.

 

VAI MANAM UZŅĒMUMAM IR VAJADZĪGi SEO pakalpojumi?

Vairāk nekā 90% no pakalpojumu meklētājiem izvēlas kādu pakalpojumu no Google pirmās lapas rezultātiem. Tātad, ja Tava uzņēmuma tur nav, Tu palaid garām ievērojamu daļu peļņas!

 

Google sniegtās iespējas sasniegt potenciālo klientu ir milzīgas, tādēļ SEO optimizācija ir process, kura vērtību šodien izprot teju visi labākie uzņēmumi. Augstas konkurences apstākļos ir svarīgi, lai mērķa klients, meklējot kādu produktu vai risinājumu problēmai, atrastu tieši Tava uzņēmuma mājaslapu.

 

Lūk, ko no SEO optimizācijas iegūs Tava uzņēmuma web lapa:

 Augstākas pozīcijas meklētājos ilgtermiņā.
Pētījumi rāda, ka visvairāk cilvēki apmeklē tās lapas, kuras meklētājā tiek atspoguļotas pirmās – mēs palīdzēsim meklētājsistēmai Tavu lapu parādīt pēc iespējas augstākās pozīcijās, turklāt noturēties tajās ilgstoši.

 Precīzāku mērķauditoriju.
Gandrīz katrs apmeklētājs, kurš no meklētājsistēmas nonāk uzņēmuma optimizētajā mājas lapā, ir mērķa apmeklētājs un ieinteresēts izvēlēties tieši Tava uzņēmuma pakalpojumus.

 Kvalitatīvu apmeklējuma pieredzi.
SEO optimizācijas ietvaros tiek pielāgoti dažādi svarīgi mājaslapas lietošanas aspekti, kas uzlabo lietotāja vispārējo pieredzi mājaslapas apmeklējuma laikā.

 Gudru un ekonomisku risinājumu.
Mājas lapas SEO optimizācijas izmaksas ir daudz mazākas nekā reklāmas izmaksas tradicionālajos masu saziņas līdzekļos.

 

 

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI!

Pirms tiek uzsākta SEO optimizācija, svarīgi noskaidrot, kāds ir mājas lapas pašreizējais stāvoklis. Lai to īstenotu, piedāvājam veikt bezmaksas SEO auditu. Ja Tev ir svarīgi palielināt sava uzņēmuma redzamību internetā, piesakies konsultācijai jau šodien!

 


Tādējādi:

 Saņemsi detalizētus uzņēmuma mājas lapas SEO audita rezultātus – izveidosim pārskata dokumentu, kurā atainoti mājas lapas SEO analīzes rezultāti un saraksts ar nepieciešamajiem darbiem, kas jāveic uzņēmuma mājas lapā.

 Uzzināsi SEO pakalpojuma budžeta aprēķinu;
 Tev atliks vien pieņemt lēmumu, vai konkrētu uzdevumu sarakstu veikt ar sava uzņēmuma IT resursiem vai tālāk pasūtīt kā ārpakalpojumu.

 

MŪSU SEO OPTIMIZĀCIJAS PIEDĀVĀJUMS

Balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, vienosimies par mājas lapas SEO optimizāciju:

1. Realizēsim atslēgvārdu auditu.
2. Veiksim konkurences analīzi.
3. Noteiksim primāros atslēgvārdus.
4. Izstrādāsim un nodrošināsim mājas lapas virzīšanas stratēģiju Google meklētājā un realizācijas plānu.
5. Sniegsim atskaites par pozīciju pieauguma dinamiku.

 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES webbuilding.lv?

 Mēs orientējamies ar SEO optimizāciju saistītajās niansēs.
 Esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi šajā jomā.
 Nodrošinām pedantisku precizitāti ikvienā procesa etapā.
 Fokusējamies uz rezultātu.
 Un kas nav mazsvarīgi – mēs patiešām priecāsimies Tev palīdzēt.