Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

DATAKOM
IT TEHNOLOĢIJAS

Pieredze IT jomā ir plaša un ievērības cienīga, tās pamatā ir godīgā pieeja darbam.

Datakom piedāvā IT pakalpojumu klāstu, kas piemērots jebkurai iestādei un uzņēmumam, pamatojoties uz to biznesa vajadzībām, nozares specifiku un darbinieku skaitu.

DIZAINA risinājums


DATAKOM mājas lapas izstrādes procesā tika liela uzmanība veltīta tieši dizainiskajam risinājumam, kas tika unikāli veidots, ņemot vērā uzņēmuma vadlīnijas un specializētus dizaina elementus. Rezultātā, izveidojot harmonisku web risinājumu uzņēmuma vizītkartei, arī lietotājam ērti pārskatāmu e-vidi.
BŪTISKI UZSVĒRT 
PRIEKŠROCĪBAS
Individuāli veidots dizains un pārdomāta struktūra palīdz lietotājam ne tikai labāk uztvert vēlamo informāciju, bet arī ērti un viegli to atrast!
KLIENTA ATSAUKSME
Sadarbība ar uzņēmumu webbuilding.lv mājas lapas izstrādes procesā bija ļoti raita un uz rezultātu orientēta. Kompetenta projektu vadītāja, kas prot uzdot pareizos jautājumus, lai saņemtu rezultātu, ieteica labākos risinājumus, kad paši apmaldījāmies vēlmēs. No uzņēmuma puses viss vienmēr bija gatavs noteiktajos termiņos, prasības izpildītas un kļūdas novērstas operatīvi. Arī pēc lapas nodošanas, bija atbalstoši un palīdzēja tikt galā ar jautājumiem, kas radās lapu lietojot.
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.