Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

KOSMOSA
IZZIŅAS CENTRS

Kosmosa izziņas centra galvenais uzdevums ir veicināt bērniem interesi par dabaszinātņu, inženierzinātņu, tehnoloģiju un matemātikas jomu, skaidrot šo jomu aktualitāti un piedāvāt to apskatīt caur kosmosa prizmu.

Kosmosa izziņas centra eksponāti un izglītojošais saturs tika veidots īstenojot Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projektu

APMEKLĒTĀJAM ĒRTS RĪKS


Kosmosa Izziņas centra galvenā prioritāte ir parādīt sevi kā jaunu un inovatīvu, mūsdienīgu ikvienam apmeklētājam un mājas lapas lietotājam. Mājas lapa pilda vairākas funkcijas - centra apmeklētāju iepazīstināšana ar piedāvātajiem pakalpojumiem (ekskursijas, darbnīcas, nometnes utt.) Iespēja pieteikties apmeklējumam un apmaksāt to tiešsaistē, kas ietaupa apmeklētāju laiku.

Pārskatāms kalendārs ar pieteikuma datumiem un pieejamiem laikiem, atvieglo iekšējā centra darbību un ļauj menedžēt apmeklētāju pieteikumus atālināti. 

REZERVĀCIJU KALENDĀRS

APMEKLĒTĀJU ĒRTĪBAI

Ērts, viegli uztevams un mūsdienīgi veidots iekšējais kalendārs ar iespēju izvēlēties pieejamos datumus, laikus, cilvēku skaitu utt. Ātrs pieteikums un apmaksa sasaistē ar Bookla rezervācijas sistēmu, biļešu iegādei.

KLIENTA ATSAUKSME
webbuilding.lv pakalpojumus izmantojām topošā Kosmosa izziņas centra mājas lapas izstrādē. Jau no pirmajām darba sarunām novērtējam darbinieku profesionalitāti, augsto darba ētiku, norunu, termiņu izpildi. Novērtējām arī uzņēmuma darbinieku pieredzi un kompetenci, ņemot vērā, ka mums kā klientam nebija pieredzes jaunas mājas lapas izveidē. Komunikācija vienmēr ar projektu vadītāju bija patīkama, sajutām iedziļināšanos mūsu idejās, kā arī saņēmām ieteikumus kā tās realizēt.
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.