Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

LATVIJAS PAŠVALDĪBU
MĀCĪBU CENTRS

Akreditētas izglītības iestādes LPMC viena no galvenajām darbības jomām ir izglītība.

Mērķis ir veicināt Latvijas visu līmeņu pašvaldību un to struktūrvienību darbinieku, valsts pārvaldes darbinieku, politiķu, kā arī citu fizisko un juridisko personu profesionālo izglītību, pieredzes un informācijas apmaiņu starp pašvaldībām to darba organizācijā, piesaistīt starptautiskos pašvaldību darbinieku izglītības centrus darbībā, sniegt organizatorisko atbalstu pašvaldībām to darbā.

KURSU UN MĀCĪBU KATALOGS


Apjomīgs kursu un mācību katalogs, kas apvieno vairāk nekā 500 dažādus piedāvājumus. Kursu menedžēšanas opcijas ir izstrādātas maksimāli automātiskas, lai atvieglotu iekšējo centra darbu. Rezervācijas un kursu apmaksas opcijas. Kursu kalendārs. Jaunumu, atgādinājumu iekšējais izsūtīšanas mehānisms. 
PĀRSKATĀMS KATALOGS
AR ELASTĪGU MENEDŽMENTU
Mājas lapas responsīvā versija ir piemērota ērtai kursu atlasei, izmantojot viedierīces. Lietotājam viegla un pārskatāma pieteikšanās rezervēšanas forma.
KLIENTA ATSAUKSME
Vēlos izteikt lielu pateicību par paveikto darbu jaunās Latvijas Pašvaldību mācību centra mājas lapas izveidošanā. Izmantojot Jūsu webbuilding.lv komandas darbu esam optimizējuši un automatizējuši daudzus ikdienas darba procesus. Jūsu profesionālie darbinieki no pirmās tikšanās reizes palīdzēja saprast, kādi risinājumi ir piemēroti mūsu darba specifikai. Regulārās un lietišķās tikšanās reizēs esam izvēlējušies optimālos variantus no daudziem pieejamiem variantiem. Rezultātā – esam īsā laikā izveidojuši viegli administrējamu un ērtu darbarīku, ar kura palīdzību varam daudz ātrāk veikt nepieciešamās ikdienas darbības, saistītas ar klientu uzskaiti un informēšanu.
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.