Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

LIEPĀJAS PAPĪRS
A/S POLIGRĀFIJAS RAŽOTNE

Viens no pieredzes bagātākajiem poligrāfijas nozares ražotājiem Baltijas valstīs

Uzņēmuma pamatdarbības virziens ir dažādu uzlīmju un etiķešu druka, kas ietver pilnu  pakalpojumu servisu - dizaina izstrādi un maketēšanu, filmu un iespiedformu izgatavošanu, apdrukāta materiāla pēcapstrādi, produkcijas piegādi klientam. 

jauns un mūsdienīgs risinājums


Mājas lapas vizuālais izpildījums tika veidots, balstoties uz lielām uzrunājošām bildēm, lai radītu atbilstošu sajūtu par produkcijas kvalitāti un rezultātu. Produktu kataloga risinājums izceļ produkta iepakojuma īpašības un izpildījumu, vēršot uzmanību uz vizuālo daļu. Minimāls stils un ērta navigācija, prezentabla uzņēmuma vizītkarte.
LIETOTĀJAM ĒRTI
UN PĀRSKATĀMI
Mājas lapas lietošana viedrierīcēs ir  vienkārša un patīkama. Ērti un ātri atrodama vēlamā informācija, kā arī pārskatāms realizēto darbu portfolio.
KLIENTA ATSAUKSME
Vēlos izteikt lielu pateicību par paveikto darbu jaunās Latvijas Pašvaldību mācību centra mājas lapas izveidošanā. Izmantojot Jūsu webbuilding.lv komandas darbu esam optimizējuši un automatizējuši daudzus ikdienas darba procesus. Jūsu profesionālie darbinieki no pirmās tikšanās reizes palīdzēja saprast, kādi risinājumi ir piemēroti mūsu darba specifikai. Regulārās un lietišķās tikšanās reizēs esam izvēlējušies optimālos variantus no daudziem pieejamiem variantiem. Rezultātā – esam īsā laikā izveidojuši viegli administrējamu un ērtu darbarīku, ar kura palīdzību varam daudz ātrāk veikt nepieciešamās ikdienas darbības, saistītas ar klientu uzskaiti un informēšanu.
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.