Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

ALTUM
VALSTS ATTĪSTĪBAS FINANŠU INSTITŪCIJA

ALTUM ir valsts attīstības finanšu institūcija, kas ar finanšu instrumentiem (aizdevumiem, garantijām, ieguldījumiem riska kapitāla fondos u.c.) 

nodrošinafinansējumu jomās, kuras valsts ir izvirzījusi kā svarīgas un atbalstāmas, un kurās pietiekamā apjomā nav pieejams kredītiestāžu finansējums.

VIEGLI UZTVERAMS RISINĀJUMS


ALTUM mājas lapa apvieno milzīgu informācijas daudzumu par pieejamām atbalsta programmām, kas ietver dažāda veida dokumentus, veidlapas, jaunumus, finanšu pārskatus, atskaites utt. 
Pielāgota un pārdomāta navigācija, kas veidota pēc iespējas uztveramāka dažāda tipa lietotājiem, tai skaitā lietotājiem ar īpašām vajadzībām, ņemot vērā UI/UX lietotāja pieredzi.
PIELĀGOTS ĒRTAI
LIETOŠANAI VIEDIERĪCĒS
Mājas lapa ir īpaši pielāgota, lai piedāvātu ērtu lietošanas pieredzi un optimālu informācijas pārskatīšanu uz jebkuras viedierīces. 
KLIENTA ATSAUKSME
Altum bija izsludinājis publisko iepirkumu konkursu jaunas mājas lapas izveidošanā, ar atbilstošāko cenas piedāvājumu uzvarēja webbuilding.lv. Projekts tika īstenots līgumā noteiktajos termiņos, ņemot vērā, iepirkumā norādītās klienta prasības. Līdzšinējo sadarbību ar webbuilding.lv Altum vērtē pozitīvi. webbuilding.lv joprojām veic lapas uzturēšanu garantijas ietvaros un nepieciešamības gadījumā palīdz ar dažādu tehnisku problēmu risināšanu.
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.