Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

VALSTS BĒRNU TIESĪBU
AIZSARDZĪBAS INSPEKCIJA

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 ir bezmaksas diennakts palīdzības dienests.
Inspekcijas mērķis ir sniegt bērniem un pusaudžiem psiholoģiska rakstura palīdzību, kā arī rast atbalstu krīzes situācijās. Uzklausīt, atbalstīt bērnus un pusaudžus.jauns un mūsdienīgs risinājums


Mājas lapā ir izmantoti kreatīvi un radoši dizaina elementi, lai uzrunātu tiešo mērķauditoriju un radītu spilgtu vizuālo pieredzi. 
Izmantoti ikoniski grafiski risinājumi un interaktīvi elementi, lai sniegtu iespaidu par svarīgām sabiedrības tēmām, kas ir nozīmīgas bērniem un pusaudžiem. Pielāgota krāsu izvēle un viegli uztveramā informācija padara šo vietni draudzīgu un pieejamu visiem.
PIELĀGOTS ĒRTAI LIETOŠANAI VIEDIERĪCĒS
Mājas lapa ir pilnīgi pielāgota ērtai lietošanai viedierīcēs. 
Tas nozīmē, ka jūs varat to ērti pārlūkot un izmantot gan savā telefonā, gan planšetdatorā, nezaudējot funkcionalitāti vai dizaina kvalitāti. Neatkarīgi no tā, kuru ierīci izvēlaties, mēs esam padarījuši lietošanu vienkāršu un patīkamu.
KLIENTA ATSAUKSME
Sadarbība ar uzņēmumu webbuilding.lv mājas lapas izstrādes procesā bija ļoti raita un uz rezultātu orientēta. Kompetenta projektu vadītāja, kas prot uzdot pareizos jautājumus, lai saņemtu rezultātu, ieteica labākos risinājumus, kad paši apmaldījāmies vēlmēs. No uzņēmuma puses viss vienmēr bija gatavs noteiktajos termiņos, prasības izpildītas un kļūdas novērstas operatīvi. Arī pēc lapas nodošanas, bija atbalstoši un palīdzēja tikt galā ar jautājumiem, kas radās lapu lietojot.
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.