Позвонить
close btn
Связаться с нами
success icon
Супер!
Мы получили вашу заявку и ответим вам в течении двух часов
triangle error Выглядит что вы забыли указать всю информацию
webbuilding.lv
pin icon
Ул. Дунтес 6, офисы "Duntes", LV-1013, Рига Открыть в Google maps
clock icon
Рабочее время: по рабочим дням с 10:00 до 18:00

webbuilding horizont

КОМАНДА это наша сила

Мы команда опытных профессионалов и работаем с каждым клиентом индивидуально, находя решение именно для него, а не применяя одну стандартную практику. Мы способны разработать решение любой степени сложности. При разработке веб-сайта мы используем систему управления контентом (CMS), которая позволяет клиенту самостоятельно управлять содержимым веб-сайта. Кроме того, мы предлагаем квалифицированное обслуживание вашего сайта и услуги SEO-оптимизации в Интернете.

СВЯЖИСЬ С НАМИ
ПОЛУЧИ НАШЕ
ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Не только наша команда и решения, но и наша сервисная политика достаточно гибкая, чтобы реализовать любые ваши идеи. Чтобы получить более подробную информацию об услугах и ценах, свяжитесь с нами, используя контактную форму
или Позвоните нам по телефону: +371 205 224 24
Хотите начать сотрудничество?
Не стесняйтесь обращаться к нам, и мы сможем найти решение и для вас.
Мы адаптируемся к специфике каждого клиента и бизнеса.
Наши клиенты - наша гордость
Agnese Laizāne / Digitālo projektu vadītāja AS „Attīstības finanšu institūcija Altum”
Altum bija izsludinājis publisko iepirkumu konkursu jaunas mājas lapas izveidošanā, ar atbilstošāko cenas piedāvājumu uzvarēja webbuilding.lv. Projekts tika īstenots līgumā noteiktajos termiņos, ņemot vērā, iepirkumā norādītās klienta prasības. Līdzšinējo sadarbību ar webbuilding.lv Altum vērtē pozitīvi. webbuilding.lv joprojām veic lapas uzturēšanu garantijas ietvaros un nepieciešamības gadījumā palīdz ar dažādu tehnisku problēmu risināšanu.
Gunita Keiriša / SIA DATAKOM Mārketinga vadītāja
Sadarbība ar uzņēmumu webbuilding.lv mājas lapas izstrādes procesā bija ļoti raita un uz rezultātu orientēta. Kompetenta projektu vadītāja, kas prot uzdot pareizos jautājumus, lai saņemtu rezultātu, ieteica labākos risinājumus, kad paši apmaldījāmies vēlmēs. No uzņēmuma puses viss vienmēr bija gatavs noteiktajos termiņos, prasības izpildītas un kļūdas novērstas operatīvi. Arī pēc lapas nodošanas, bija atbalstoši un palīdzēja tikt galā ar jautājumiem, kas radās lapu lietojot.
Ilze Sestule / Projekta "Inovāciju centra izveidošana Cēsīs" sabiedrisko attiecību projeku vadītāja
webbuilding.lv pakalpojumus izmantojām topošā Kosmosa izziņas centra mājas lapas izstrādē. Jau no pirmajām darba sarunām novērtējam darbinieku profesionalitāti, augsto darba ētiku, norunu un termiņu izpildi. Novērtējām arī uzņēmuma darbinieku pieredzi un kompetenci, ņemot vērā, ka mums kā klientam nebija pieredzes un labas zināšanas jaunas mājas lapas izveidē. Komunikācija vienmēr ar projektu vadītāju bija patīkama, sajutām iedziļināšanos mūsu idejās un saņēmām ieteikumus kā tās realizēt.
Amanda Vēja / Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore
Sadarbība ar webbuilding.lv bija konstruktīva un profesionāla sākot no produkta idejas iedzīvināšanas līdz pat mājas lapas tapšanai un publiskošanai. Ātra komunikācija izstrādes procesā. Pozitīvi, ka speciālisti piedāvāja dažādus tehniskos risinājumus, lai padarītu produktu vēl saistošāku gan vizuāli, gan funkcionāli. Spēja produktam piešķirt ne tikai dinamiku, bet padarīt to interaktīvu atbilstoši bērnu un pusaudžu auditorijai.
Latvijas Pašvaldību mācību centrs
Vēlos izteikt lielu pateicību par paveikto darbu jaunās Latvijas Pašvaldību mācību centra mājas lapas izveidošanā. Izmantojot Jūsu webbuilding.lv komandas darbu esam optimizējuši un automatizējuši daudzus ikdienas darba procesus. Jūsu profesionālie darbinieki no pirmās tikšanās reizes palīdzēja saprast, kādi risinājumi ir piemēroti mūsu darba specifikai. Regulārās un lietišķās tikšanās reizēs esam izvēlējušies optimālos variantus no daudziem pieejamiem variantiem. Rezultātā – esam īsā laikā izveidojuši viegli administrējamu un ērtu darbarīku, ar kura palīdzību varam daudz ātrāk veikt nepieciešamās ikdienas darbības, saistītas ar klientu uzskaiti un informēšanu.
Liels paldies par Jūsu atsaucību!
Baiba Veisa / European Fair Play Movement Viceprezidente
Webbuilding.lv speciālisti ir veikuši European Fair Play Movement mājas lapas www.fairplayeur.com izstrādi, atbilstoši pasūtītāja norādījumiem, un veic minētās lapas uzturēšanu. Novērtējam profesionālus ieteikumus, savstarpējo komunikāciju un ieteiktos uzlabojumus visa projekta procesa laikā un līdz šim arī uzturēšanas periodā. Rekomendējam sadarbību ar webbuilding.lv komandu.
Līva Vilnīte / A/S Liepājas Papīrs Projektu vadītāja
Mēs esam tiešām ļoti apmierināti ar sadarbību. Jau no pirmajām sarunām jutām, ka šis jums ir sirdsdarbs, ko darat labprāt un ar prieku. Tas mūs ļoti uzrunāja, tāpēc izlēmām par labu jums. Arī turpmākā sadarbība bija ļoti viegla, prieks, ka tik viegli pielāgojāties tam, ka neatrodamies Rīgā, un varējām visu izrunāt Skype un e-pastā. Pirmo reizi ieraugot piedāvātos dizainus, uzreiz sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli. Noteikti, turpināsim sadarbību un ieteiksim jūs arī citiem!
Ksenija Cipena / Torensberg Projektu vadītāja
Esam priecīgi par sadarbību ar webbuilding.lv , kuri māk gan uzklausīt vēlmes, gan tās īstenot. Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu un paveikto rezultātu, kas ir izpildīts uz visiem 100%.