Связаться с нами
Супер!
Мы получили вашу заявку и ответим вам в течении двух часов
Выглядит что вы забыли указать всю информацию
Ул. Бривибас 155, квартал "Barona", LV-1012, Рига Открыть в Google maps
Рабочее время: по рабочим дням с 10:00 до 18:00

SIA Qube
Рег. Нр.:40203229727
Адрес: Ул. Бривибас 155, LV-1012, Рига
Банк: AS SWEDBANK
Код банка: HABALV22
Номер счёта: LV79HABA0551047408703
Мы живем во времена
дигитальных решений...
Мы умеем создавать различные IT-проекты: сайты, интернет-магазины,
приложения, индивидуальные системы и многое другое...
Э-коммерция
вышла на совершенно
другой уровень
Интернет-магазин – это основа современного бизнес рынка.
Доверьтесь профессионалам и создайте подходящее решение для э-коммерции!

СОЗДАНИЕ И
РАЗРАБОТКА САЙТОВ

Перейдите в дигитальную среду и автоматизируте свой бизнес в ногу со временем.
Мобильное приложение
всегда доступно
и при себе
Создание мобильных приложений Android/iOS. Индивидуальные и специализированные
мобильные платформы для оптимизации бизнеса.
Индивидуально
разработанные ИТ-проекты
Создание WEB-решений, где возможно все невозможное!
Детальный подход, гарантия и поддержка.

Scroll

Обзор наших работ
Как мы можем помочь?

РАЗРАБОТКА
ДОМАШНИХ СТРАНИЦ

Мы осуществляем полный цикл создания сайта, от разработки дизайна до публикации сайта на сервере. Мы также предоставляем услуги по обслуживанию и улучшению веб-сайта.

РАЗРАБОТКА
ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОВ

Маленькие, большие и крупные интернет-магазины под специфику любого бизнеса. Реализуем связь с ERP системами. Мы создали много больших и успешных проектов! 

РАЗРАБОТКА
МОБИЛЬНЫХ ПРИЛОЖЕНИЙ

Мы разрабатываем индивидуальные мобильные приложения для мобильных операционных систем iOS и Android. Мы обеспечиваем разработку, создание, публикацию и поддержку концепции идеи мобильного приложения.
Наши клиенты - наша гордость
Amanda Vēja / Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore
Sadarbība ar webbuilding.lv bija konstruktīva un profesionāla sākot no produkta idejas iedzīvināšanas līdz pat mājas lapas tapšanai un publiskošanai. Ātra komunikācija izstrādes procesā. Pozitīvi, ka speciālisti piedāvāja dažādus tehniskos risinājumus, lai padarītu produktu vēl saistošāku gan vizuāli, gan funkcionāli. Spēja produktam piešķirt ne tikai dinamiku, bet padarīt to interaktīvu atbilstoši bērnu un pusaudžu auditorijai.
Latvijas Pašvaldību mācību centrs
Vēlos izteikt lielu pateicību par paveikto darbu jaunās Latvijas Pašvaldību mācību centra mājas lapas izveidošanā. Izmantojot Jūsu webbuilding.lv komandas darbu esam optimizējuši un automatizējuši daudzus ikdienas darba procesus. Jūsu profesionālie darbinieki no pirmās tikšanās reizes palīdzēja saprast, kādi risinājumi ir piemēroti mūsu darba specifikai. Regulārās un lietišķās tikšanās reizēs esam izvēlējušies optimālos variantus no daudziem pieejamiem variantiem. Rezultātā – esam īsā laikā izveidojuši viegli administrējamu un ērtu darbarīku, ar kura palīdzību varam daudz ātrāk veikt nepieciešamās ikdienas darbības, saistītas ar klientu uzskaiti un informēšanu.
Liels paldies par Jūsu atsaucību!
Baiba Veisa / European Fair Play Movement Viceprezidente
Webbuilding.lv speciālisti ir veikuši European Fair Play Movement mājas lapas www.fairplayeur.com izstrādi, atbilstoši pasūtītāja norādījumiem, un veic minētās lapas uzturēšanu. Novērtējam profesionālus ieteikumus, savstarpējo komunikāciju un ieteiktos uzlabojumus visa projekta procesa laikā un līdz šim arī uzturēšanas periodā. Rekomendējam sadarbību ar webbuilding.lv komandu.
Līva Vilnīte / A/S Liepājas Papīrs Projektu vadītāja
Mēs esam tiešām ļoti apmierināti ar sadarbību. Jau no pirmajām sarunām jutām, ka šis jums ir sirdsdarbs, ko darat labprāt un ar prieku. Tas mūs ļoti uzrunāja, tāpēc izlēmām par labu jums. Arī turpmākā sadarbība bija ļoti viegla, prieks, ka tik viegli pielāgojāties tam, ka neatrodamies Rīgā, un varējām visu izrunāt Skype un e-pastā. Pirmo reizi ieraugot piedāvātos dizainus, uzreiz sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli. Noteikti, turpināsim sadarbību un ieteiksim jūs arī citiem!
Ksenija Cipena / Torensberg Projektu vadītāja
Esam priecīgi par sadarbību ar webbuilding.lv , kuri māk gan uzklausīt vēlmes, gan tās īstenot. Mēs novērtējam Jūsu ieguldīto darbu un paveikto rezultātu, kas ir izpildīts uz visiem 100%.