Zvanīt
close button
Sazinies ar mums
success icon
Lieliski!
Tavu pieteikumu esam saņēmuši un mūsu pārstāvis atbildēs pavisam drīz.
triangle error Izskatās, ka aizmirsi norādīt visu informāciju
webbuilding.lv
pin icon
Duntes iela 6, Duntes biroji, LV-1013, Rīga Atvērt Google maps
clock icon
Darba laiks: Darbdienās no plkst. 10:00 - 18:00
webbuilding horizont

SDI
DATU DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

SDI palīdzēs jums pieņemt pārdomātus lēmumus, optimizējot procesus piegādes ķēdē

Datu aizsardzība, uzglabāšana, piegādes ķēde un aktīva redzamība, izmantojot novatoriskus un modernus risinājumus, SDI sadarbojās ar lielākajiem ASV datu drošības un tehnoloģiju gigantiem CDSG, CRU, DIGISTOR, ioSafe un WiebeTech.

jauns un mūsdienīgs risinājums


Mājas lapa apvieno gan uzņēmuma vizītkarti, gan piedāvāto pakalpojumu spektru, gan arī piedāvātos produktus datu uzglabāšānai. Modernais savienojas ar tehnoloģisko! Mājas lapa tika radīta, lai atainotu kompānijas būtību un specifiku pēc iespējas viglāku, gaisīgāku un patīkamu apmeklētājam.

PIETEIKUMA FORMA

ĀTRAI SAZIŅAI

Svarīgi bija integrēt ērtu un uzrunājošu komunikāciju ar potenciālo mājas lapas lietotāju. Mēs padarījām saziņu vieglu arī mobilajās ierīcēs, kas ļauj veikt to dažādos veidos, iegūstot maksimāli plašu lietotāju datubāzi.

KLIENTA ATSAUKSME
We have been very happy with our new website! It looks professional and it is very easy to navigate. Our experience with the customer service at webbuilding.lv has been great. They handled project very efficiently and were available for any questions we had. They also kept us updated on weekly reports, so we knew how our site was doing. We would recommend webbuilding.lv to anyone looking for website and logo design!
vēlies uzsākt sadarbību?
Droši sazinies ar mums un mēs spēsim rast risinājumu arī Tev.
Pielāgojamies katra klienta un biznesa specifikai.